HAKKIMIZDA

Marche Event

2009 yılında kurulan Marche Event Management'ı, mimarlık temelli altyapısını organizasyon sektörünün farklı alanlarından gelen profesyonellerle zenginleştirmiş bir 'etkinlik yönetimi' şirketi olarak tanımlıyoruz. Marche ekibi olarak uzun yıllara dayanan tasarım ve organizasyon tecrübemizle etkinlik yönetiminin tüm aşamalarını bir bütün olarak değerlendirerek sektöre yeni bir bakış açısı sunuyoruz.

Bizim için her 'event' öncelikle iyi bir kurgudur, her kurgu ise birbirinden farklı disiplinlerin bir arada düşünüldüğü ve senkronize yürütüldüğü bir süreçtir. Marche ekibi olarak bu süreçte ortaya çıkabilecek tüm aksaklıkları önceden hesaplıyor ve gerektiğinde alternatif çözümler sunarak sürecin düzgün bir şekilde işlemesini sağlıyoruz.

Pek çok organizasyon şirketinin gözardı ettiği, tasarım ve üretim hizmetlerini, Marche bünyesinde sizlere eksiksiz bir şekilde sunuyoruz. Bu ayrıcalık, farklı disiplinlerin birbiri ile çakışmadan, etkinliğin gerekliliklerine göre en uygun şekilde harmanlanmasına olanak sağlıyor. Bu yüzden, proje gereklilikleri doğrultusunda, sektörde bağımsız hizmet veren pek çok tasarımcı ve sanatçıdan aldığımız danışmanlıklarla geniş ekipler oluşturuyoruz.