HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

Organizasyon

Organizasyon, temelinde pek çok farklı disiplinin bir arada kurgulandığı bir planlama eylemidir. Kurum kültürüne uygun olarak geliştirilen yaratıcı fikirler, pek çok farklı değişkenin de bir arada düşünülmesiyle planlanır, tasarlanır ve uygulanır. Zaman yönetimi, projenin hazırlanmasından uygulanmasına kadar ki sürecin en önemli öğesidir. Eşzamanlı yürütülen tüm kalemlerin aksaksız planlanması, organizasyon içinde yer alan tüm alt ekiplerin daha kolay çalışmasını sağlar.

Marche Event Management, aksaklık oluşturabilecek tüm ayrıntıları öngörerek; sizin adınıza düşünür, planlar ve eksiksiz uygular.

Dekorasyon

Dekorasyon kavramı, belirlenmiş bir konsepte uygun olacak şekilde etkinliğin yapılacağı mekandaki tüm etmenlerin tasarlanmasıdır. Fuaye alanı, toplantı salonu,sahne dekoru, gala gecesi gibi seçeneklerle bir çok alt başlık altında detaylandırılabilir. Marche Event Management tüm bu süreci mimarlık kökenli bakış açısıyla etkin bir şekilde yönetir. Gerçekleştirdiği tüm etkinliklerde tasarım öğesini işin ayrılmaz bir parçası olarak dikkate alır ve belirlenen konseptin mekan içinde üç boyutlu olarak hissedilmesini ilke edinir.

Eğlence

Eğlence, organizasyon katılımcılarını belirlenen konsepte dahil eden her tür etkinliği kapsar. Organizasyonun hitap ettiği kitle için ana mesajı kuvvetlendirecek doğru etkinliği oluşturmak ve buna paralel olarak sahne aktivitesini belirlemek en önemli ilkelerden biridir. Marche Entertainment bölümü, tüm bu süreç içinde yeni ve eğlenceli olanı bulmak üzere, konusunda uzman ekipler tarafından oluşturulmuştur.

Fuar

Fuarlar kurum ve kuruluşların "arena"larıdır. Ürününüz ya da ürettiğiniz hizmet için piyasaya yönelik kurguladıklarınızı bu arenada değerlendirir farklılıkları ve benzerlikleri ayrıt etme şansını bulursunuz

Bu yüzden fuarcılık hizmeti, yalnızca bir stand tasarımı olarak değil, bir kurumun ya da ürünün tüm değerlerini yansıtacak tüm bileşenlerin değerlendirildiği bir hizmet olmalıdır. Ürünün ya da hizmetin önüne geçmeyen standlar tasarlamak gerekir. İyi bir stand hem rakiplerinden ayrışabilecek kadar öne çıkabilmeli hem de ürünün/hizmetin önüne geçmeyecek kadar geri planda hissedilmelidir.

"Marche Fuar" tüm bu ilkeler doğrultusunda sizin için tasarlar, üretir, gerekli olanı tespit eder ve fuar süresince sizin hizmetinize sunar.

"Marche fuar" stant hizmetleri
  • Stant tasarımı ve uygulaması
  • Aktivite kurgulama
  • Tanıtım aktiviteleri
  • Ses ve ışık hizmetleri
  • Promosyon hizmetleri
  • Stant hosteslik hizmetleri
  • Stant güvenliği
  • Stant temizliği
  • Yeme-içme hizmetleri

Düğün - Davet

Marche, müşterilerinin en özel gününde, renk ve doku hazırlamanın ötesinde onların kendi seslerini bulmalarına yardımcı oluyor. Sizin kim olduğunuzu, neden birbirinizi seçtiğinizi, düğünde hazırladığı ortamla, katılımcalara mükemmel bir şekilde aktaran Marche, beraber çıktığınız bu yolda en iyi başlangıcı yapmak için her zaman yanınızda.